Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Autoplacyk.pl

Opis projektu: Strona autoplacyk.pl powstała wyłącznie z myślą o stworzeniu serwisu ogłoszeniowego obejmującego tylko pojazdy osobowe. Witryna działa i jest dostępna dla każdego obywatela chcącego sprzedać swój samochód osobowy bądź nabyć nowy.

Branża / kategoria: motoryzacja

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Pomysł narodził się w roku 2014. Właściciel będący prawdziwym pasjonatem i maniakiem motoryzacji i biznesu postanowił, że stworzy coś co będzie dawać satysfakcje i połączy te dwie rzeczy.

Dla kogo: Każdy kto chce kupić lub sprzedać swój samochód.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, reklama

Pomysłodawcy projektu: Dla twórcy projektu świat motoryzacji i wiedzy na temat samochodów różnych marek nie mają tajemnic. Doświadczenie zdobywane w szkołach i w życiu chce wykorzystać do zbudowania stałego i dobrze prosperującego centrum sprzedaży pojazdów osobowych.

Konkurencja: https://www.cars.com/

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Dotrzeć do większej liczby klientów , zachęcać ich do korzystania ze strony.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Gliwice/Śląskie (śląskie)

Serwis ogłoszeniowy tylko dla samochodów osobowych

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.