Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Balja

Opis projektu: W BALJI zajmujemy się produkcją ekologicznych środków czystości. Wykorzystujemy to, co daje natura dla skutecznego i bezpiecznego usuwania plam i zmywania naczyń. Tworząc nasze receptury, kierujemy się również dbałością o środowisko naturalne, dlatego nasze produkty nie zawierają składników szkodzących przyrodzie.

Branża / kategoria: środki czystości, life style, przemysł

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Pomysł narodził się podczas pierwszych prób tworzenia środków czystości na potrzeby własnego domu. Potem, wykorzystując fachową wiedzę fizyka i smykałkę do tworzenia receptur, mając w pamięci babcine sposoby na zachowanie w domu idealnej czystości, założyciel BALJI rozpoczął długą i niekończącą się drogę do stworzenia idealnych środków do zmywarki, pralki i domu. Mamy nadzieję, że z czasem gama produktów będzie o wiele, wiele szersza.

Dla kogo: BALJA jest przede wszystkim dla osób, które szukają złotego środka, pomiędzy dbaniem o środowisko naturalne, ekologicznym stylem życia, a skutecznością i bezpieczeństwem środków czystości używanych w domu.

Finansowanie: pożyczka, środki własne

Model biznesowy: Chcemy zwiększać świadomość konsumenta na temat negatywnego działania używanych w domu chemicznych środków czystości, a tym samym popularyzować rozwiązania ekologiczne, które często są skuteczniejsze niż środki dostępne na każdym rogu.

Pomysłodawcy projektu: Pomysłodawcą jest właściciel firmy, na co dzień pracownik naukowy jednej z podkarpackich uczelni, który postanowił swoją wiedzę wykorzystać do stworzenia receptur oraz produkowania środków czystości skutecznych, bezpiecznych i ekologicznych.

Konkurencja: W Polsce jest to jedyna taka inicjatywa.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Przede wszystkim powiększanie oferty o kolejne produkty. Naszym celem jest również zwiększanie świadomości konsumentów na temat środków czystości i skutków ich działania na człowieka i środowisko.

Zespół: 3 osoby

Lokalizacja: Rzeszów (podkarpackie)

Balja – Ekologiczne Środki Czystości

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.