Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

BAZO.io

Opis projektu: BAZO to rozwiązanie do pozyskiwania wartościowych leadów biznesowych w segmencie B2B.
Nasz system udostępnia klientom szczegółowe informacje na temat tego, jaka firma odwiedziła ich stronę, czego na niej szukała i jak długo na niej przebywała. Ta wiedza pozwala na dużo szybsze reagowanie na potrzeby klientów, a w konsekwencji na dużo efektywniejszą sprzedaż.
Projekt startuje w kwietniu.

Branża / kategoria: commerce

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Tylko 3% osób odwiedzających firmowe strony internetowe, zostawia na nich swój kontakt. Chcemy dotrzeć do pozostałych 97%, wykorzystując cały potencjał jaki znajduje się w stronach internetowych i informacje jakie kryją się w ich kodzie.

Dla kogo: Wszystkie firmy prowadzące sprzedaż B2B

Finansowanie: inne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Kamil Ozirski – 8 lat doświadczenia w branży, praca przy ponad 80 projektach komercyjnych, UI, UX
Krzysztof Kurkowski- 15 lat doświadczenia w branży IT
Jakub Partyka – Ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu usług IT

Konkurencja: Leadberry, LeadForensics, Leadfeeder

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Udany start projektu oraz rozpoczęcie sprzedaży abonamentów

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Lublin (lubelskie)

BAZO.io

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.