Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

beboq robotics

Opis projektu: Dostarczamy przede wszystkim ekosystem rozwiązań z zakresu robotyki współpracującej. Skupiamy się na rozwiązywaniu problemów, dostarczeniu korzyści od razu. Łatwe wdrożenie – ewolucyjnie, bez barier wejścia, radykalnych zmian, wymaganych kompetencji, pozwala na stabilizację produkcji i obniżenie kosztów od pierwszego dnia. A dalej na uwolnienie potencjału ludzi do zadań wymagających kreatywności, zręczności – ludzkiego podejścia.

Na jakim jesteśmy etapie? Za nami pierwszy rok, w którym intensywnie pracowaliśmy nad poznaniem rynku. Za nami setki rozmów z przedsiębiorcami, dziesiątki spotkań i pierwsze sukcesy sprzedażowo-wdrożeniowe.

Branża / kategoria: przemysł

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Z zainteresowania technologią i chęcią pomocy mniejszym polskim przedsiębiorcom, by mogli niewielkim kosztem rozwinąć skrzydła. Dosyć idealistycznie, ale szybko zeszliśmy na ziemię. Wiemy, że nie pomożemy nikomu na siłę. Za to z ludźmi, którzy mają pewną pracę za sobą i przestrzeń na myślenie o przyszłości, nie tylko o bieżących pożarach, znajdujemy przestrzeń na wykonanie tego kroku – do przodu.

Dla kogo: Firmy produkcyjne. Małe, średnie, jak i duże. Przede wszystkim te, które wykonały pracę u podstaw, działają procesami, pracują z ludźmi, są zarządzane w oparciu o wiedzę i dane – a to wszystko daje im przestrzeń i czas, by myśleć o przyszłości i rozwoju. Ciągle się doskonalić.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Jesteśmy entuzjastami nowych technologii i automatyzacji. Ekonomistami, ale przede wszystkim przedsiębiorcami. Na Śląsku przez prawie 10 lat pracowaliśmy w firmach branży produkcyjnej i energetycznej, między innymi w rolach kierowniczych. Od podszewki znamy realia produkcji i prowadzenia MŚP.

Konkurencja: Jako naszego głównego konkurenta uznajemy pewien sposób myślenia i działania, a nie konkretną firmę. Chcemy budować naszą współpracę z klientami, opierając się o wiedzę, otwartość i śmiałe korzystanie ze zdobyczy technologii, oferując kreatywne podejście.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Przede wszystkim stabilizację procesu sprzedażowego, który ma nie tylko zapewnić możliwość trwania i rozwoju firmie, ale również doskonalić sam model biznesowy, opierający się o dialog z klientem, poznawanie potrzeb i kreowanie rozwiązań.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Katowice (śląskie)

beboq robotics

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.