Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Berligo.com

Opis projektu: Berligo.com to innowacyjne biuro tłumaczeń online. Dlaczego innowacyjne? W łatwy i szybki sposób możesz automatycznie wycenić usługę tłumaczenia zwykłego lub poświadczonego swoich dokumentów. Tłumaczymy na ponad 30 języków. Cały czas staramy się udoskonalać nasz produkt, aby klienci otrzymali możliwie najniższą cenę przy zachowaniu najwyższej jakości w jak najkrótszym czasie.

Skąd pomysł: Pomysł na internetowe biuro tłumaczeń zrodził się z potrzeby. Problem ze znalezieniem tłumacza przysięgłego w mieście, który mógłby wykonać tłumaczenie szybko oraz ma wolny czas okazał się nie lada wyzwaniem. Postanowiliśmy przenieść usługę do internetu oraz uprościć i zautomatyzować proces zamawiania.

Dla kogo: Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne oraz firmy. Głównie nastawiamy się na współpracę B2B w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Po blisko 4 latach funkcjonowania możemy pochwalić się dużą liczbą zadowolonych klientów w kraju i za granicą.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: Model biznesowy opiera się o prowizję pobieraną od zleceń.

Pomysłodawcy projektu: Twórcy projektu to młodzi i ambitni ludzie. Doświadczenie w biznesie zdobywali przy okazji innych projektów internetowych.

Konkurencja: Rynek tłumaczeń w Polsce jest bardzo duży i zróżnicowany. Istnieje ponad 1000 podobnych projektów i każdy jest potencjalnym konkurentem, ale również dzięki konkurencji zwiększa się świadomość konsumentów, że tego typu usługi można załatwić przez internet.

Globalnie czy lokalnie: Głównym rynkiem dla Berligo.com jest Polska, ale posiadamy także klientów za granicą. Następnym krokiem będzie ekspansja na rynek niemiecki oraz brytyjski.

Najbliższe cele: Utrzymać tempo rozwoju na poziomie 15% kwartalnie przez najbliższy rok.

Berligo.com

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.