Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Biuro Rachunkowo -Podatkowe KAWECCY

Opis projektu: Obecnie wdrażamy projekt księgowości online (outsourcing). Księgowości ta polega na powierzeniu prowadzenia księgowości firmy, profesjonalnym dostawcom usług księgowych czyli biurom rachunkowym.

Branża / kategoria: prawo

Rok powstania: 2009

Skąd pomysł: Pomysł nowej usługi podsunęli nam sami klienci.

Dla kogo: Firmy krajowe i z zagraniczne takie jak: transportowe i spedycyjne, motoryzacyjne, budowlane, finansowe, medyczne, usługowe, handlowe, projektowe, sklepy internetowe i wiele innych.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Są to doświadczenie informatycy, księgowi oraz doradcy podatkowi.

Konkurencja: Podobne projekty które już istnieją.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Naszym celem jest zapewnienie rzetelnej obsługi dostosowanej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Szczególną wagę przywiązujemy do świadczenia usług na najwyższym poziomie i skutecznego dbania o interesy naszych klientów. Dbamy także o systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji, aby zawsze być na bieżąco w sprawach zawodowych. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania wykorzystując naszą wszechstronną wiedzę i zdobywane każdego dnia doświadczenie zawodowe.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Będzin (śląskie)

Biuro Rachunkowo -Podatkowe KAWECCY. Kompleksowe Usługi Księgowe.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.