Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

BudgetBee – bee an influencer in your workplace

Opis projektu: BudgetBee to nowoczesna aplikacja, oparta na działaniu budżetu partycypacyjnego, wspierająca zarządzanie firmowym budżetem i dodatkami dla pracowników.

BudgetBee daje możliwość efektywniej realizacji wspólnych przedsięwzięć i celów oraz gwarantuje pełną personalizację dodatków/benefitów dla pracowników.

Obecnie na naszej stronie jest możliwość zapisu do wersji beta, a w najbliższym czasie będziemy udostępniać osobom zainteresowanym dostęp do wersji testowej.

Branża / kategoria: informatyka, inne, marketing, płatności

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Zauważyliśmy, że silna rotacja pracowników w firmach wymusza na pracodawcach poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań, które budowałyby pozytywny wizerunek firmy.

Na rynku mimo funkcjonowania wielu różnych benefitów dla pracowników, brakuje rozwiązań, które odpowiadają na realne potrzeby pracownika i je personalizują. Naszym wyróżnikiem jest zarządzanie budżetem w oparciu o budżet partycypacyjny.

Z aplikacją BudgetBee chcemy zmienić podejście i pokazać firmom, że otwarcie się na pracownika pomoże wzmocnić wizerunek zaangażowanego pracodawcy.

Dla kogo: Aplikacja skierowana jest do osób pracujących w działach HR, menadżerów zespółów i osób decyzyjnych w firmach. BudgetBee mogą się też zainteresować osoby zajmujące się employer brandingiem, zarządzaniem turkusowym i marketingiem.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Kilka dzielnych pszczółek o umiejętnościach i kompetencjach, które pozwalają na dalszy rozwój aplikacji.

Konkurencja: Naszą konkurencją są wszelkie systemy benefitowe typu platformy kafeteryjne. Jednak to, co odróżnia nas od konkurencji to fakt, że brakuje w pełni spersonalizowanych rozwiązań ‚benefitowych’, za którymi stoją pracownicy, którzy sami decydują o doborze dodatków.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Naszym celem jest w pierwszej kolejności pozyskanie firm zainteresowanych przetestowaniem rozwiązania, a w kolejnym kroku zakupem abonamentu. Zależy nam na zdobyciu jak najwięcej informacji zwrotnych od użytkowników, które wpłyną na dalszy rozwój aplikacji. Planujemy także pozyskanie finansowania zewnętrznego.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

BudgetBee – Bee an influencer in your workplace

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.