Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Buzzz24.com

Opis projektu: Projekt jest na etapie przygotowanie MVP, aktualnie prowadzimy testy zamknięte systemu. Oficjalny start dla szerszego grona użytkowników przewidziany jest na połowę lutego 2019.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Pomysł na projekt powstał w oparciu o kilku letnie doświadczenie w prowadzeniu firm i wielokrotne problemy z windykacją należności od naszych kontrahentów. Opracowaliśmy bardzo skuteczną metodę, którą teraz chcemy ubrać w ramy systemu i podzielić się nim z innymi przedsiębiorcami.

Dla kogo: Każda firma, mająca dłużnika, który uchyla się od płatności.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcami projektu są: Paweł Romański i Grzegorz Liputa, wspólnie od 6 lat prowadzimy spółkę ZnajdźReklamę.pl sp. z o.o., która postała w wyniku wygrania przez nas INkubatora przedsiębiorczości. Wspólnie rozwinęliśmy również projekt Vrpoint.pl polegający na dostarczaniu rozwiązań z zakresu wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

Konkurencja: W Polsce nie ma podobnego systemu. Podobnym rozwiązaniem dysponują największe firmy windykacyjne w kraju, naszym zadaniem jest dostarczenie takiego rozwiązania małym firmą w niskiej cenie.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: W lutym planujemy uruchomić nasz system. W najbliższych miesiącach po starcie planujemy wprowadzić dwa kolejne etapy pozwalające na jeszcze skuteczniejszą windykację należności. Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Skuteczna windykacja należności – Buzzz24.com

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.