Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Ciocia Renia – aplikacja do prania i prasowania

Opis projektu: Nasz projekt to aplikacja pozwalająca zamówić pranie i prasowanie z dostawą do domu. Aby, oddać swoje pranie (np. garnitur, sukienkę czy dywan) wystarczy pobrać aplikację, wybrać rzeczy i zamówić odbiór. Wszystko odbywa się w ciągu 48 godzin, bez wychodzenia z domu.

Branża / kategoria: life style, przemysł

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Pomysł narodził się przy próbie zeskalowania biznesu pralniczego na całą Polskę.

Dla kogo: Osoby zamożne w wieku 25-40 lat.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Ja nazywam się Mateusz Data, jestem absolwentem technikum łączności w Krakowie. Po maturze otworzyłem swoją pierwszą firmę związaną z marketingiem i usługami informatycznymi – współpracowałem z wieloma Polskimi firmami. Aktualnie zajmuję się rozwojem pralni Ciocia Renia.
Moim wspólnikiem jest Kacper Wygoda, przyjaciel z którym chodziłem do technikum. Odpowiada za development aplikacji. Na codzień pracuje dla dużego Krakowskiego software housu. Oprócz Kacpra, jest jeszcze Marcin – mój ojciec. Zajmuję się on pralnią stacjonarną w Krakowie i nadzoruję cały biznes.

Konkurencja: W Polsce nie mamy konkurencji. W Wielkiej Brytanii jest laundrapp.com a w Ameryce www.rinse.com.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Otwarcie pralni w Warszawie oraz sprzedaż aplikacji w formie franczyzy do innych miast.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Ciocia Renia – Aplikacja do prania i prasowania

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.