Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Cleanwhale

Opis projektu: Jesteśmy klasyczną internetową platformą do wyszukiwania wykonawcy dla sprzątania mieszkań, biur i prania mebli

Branża / kategoria: commerce

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: Zobaczyliśmy, jak zrobiono to u konkurencji i chcieliśmy zrobić lepiej.

Dla kogo: Mieszkaniec dużego miasta o ponadprzeciętnych dochodach.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Mamy międzynarodowy zespół z doświadczeniem w programowaniu, dziennikarstwie i sprzedaży.

Konkurencja: Pozamiatane.pl
Batmaid
Helplng
Freska

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Wchodzimy na rynek niemiecki i czeski w 2022

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Cleanwhale

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:23)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]