Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

CleverMED – aplikacja dla gabinetów lekarskich i przychodni

Opis projektu: CleverMED to inteligentna aplikacja online, która działa na każdym komputerze, tablecie i smartfonie z dostępem do internetu. Stworzona z myślą o sprawnej organizacji gabinetów lekarskich i przychodni, powstawała w ścisłej współpracy z lekarzami oraz pracownikami recepcji, aby dostarczyć najskuteczniejsze rozwiązania dla placówki medycznej.

Branża / kategoria: medycyna

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Trafiały do nas sygnały pracowników służby zdrowia, że brakuje nowoczesnego rozwiązania, które byłoby nowoczesne, bezawaryjny i proste w obsłudze.

Dla kogo: Rejestratorki medyczne, lekarze, przychodnie.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: To zespół programistów software house’u Light Code z Wroclawia, który działa na rynku od 10 lat.

Konkurencja: dr Widget, Medfile,

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Wdrożenie nowego interfejsu użytkownika oraz promocja aplikacji dla pacjentów, dzieki której będą oni w stałym kontakcie z Przychodnią i lekarzem.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

CleverMED

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.