Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

CovidFreeStay – Znajdź bezpieczny nocleg na urlop wakacje

Opis projektu: Pomagamy, dokonać rozsądnego wyboru bezpiecznego miejsca. Mamy świadomość, że oczekiwania od obiektów noclegowych i ich gospodarzy w zakresie bezpieczeństwa są znacznie wyższe niż dotychczas.

Serwis CovidFreeStay.com agreguje hotele i inne obiekty noclegowe oraz informacje dotyczące zastosowanych przez nie środków bezpieczeństwa aby ułatwić podjęcie decyzji o pobycie.

Branża / kategoria: inne, turystyka

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: Pomysł narodził się poprzez analizę bieżącej sytuacji na rynku hotelarskim, noclegowych związanych z nowymi wymogami sanitarnymi.

Dla kogo: Osoby indywidualne szukające bezpiecznego miejsca na wakacje / urlop.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych i rozwiązań.

Konkurencja: Obecnie nie zauważyliśmy podobnych realizacji.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Rozwój serwisu, wprowadzenie nowych funkcjonalności pozwalających na skuteczniejsze znalezienie bezpiecznych miejsc noclegowych spełniających w najwyższym stopniu wymogi sanitarne.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Częstochowa (śląskie)

CovidFreeStay – Znajdź bezpieczny nocleg na urlop wakacje

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.