Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

CUDA Z DREWNA – Karolina Maj

Opis projektu: Rozwijamy ideę drewnianych dodatków do domu, które można w pełni personalizować, aby idealnie wpasowały się w charakter wnętrza. Drewniane zegary, deski, świeczniki i podstawki są świetnym dodatkiem do nowoczesnych wnętrz, a rzadko który mebel czy dodatek kupiony w popularnych sieciówkach spełnia wymogi jakości i jest wykonany z należytą starannością.

Branża / kategoria: commerce, inne

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Drewno to piękny surowiec, który nie jest doceniany. Drewniany zegar z plastra drewna to idealny pomysł na prezent na parapetówke, urodziny czy imieniny. Chcemy to zmienić!

Dla kogo: Naszą grupą docelową są osoby kochające drewno, które planują remont. Szukamy również partnerów biznesowych (lokalnych sklepów, designerskich sieci, które chętnie polecą nasz produkt) chcemy nawiązać wspołprace z biurami projektowymi, dzięki temu będziemy mieli możliwość rozwinąć skrzydła.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: To mała marka, którą prowadzę wraz z moim narzeczonym. Wszystkiego uczyliśmy się samodzielnie metodami prób i błędów. Działamy od kilku lat. Ja mam na imię Karolina, mam 24 lata i z wykształcenia jestem informatykiem, mój narzeczony Rafał kształcił się w kierunku logistyki, uzyskał tytuł inżyniera.

Konkurencja: Cieżko jest konkurować z tartakami czy porównywać się do mniejszych lokalnych twórców.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Chcemy zwiększyć ruch na naszym sklepie z personalizowanymi zegarami ściennymi www.cudazdrewnaonline.pl , rozpocząć kampanie reklamową nakierowaną na sprzedaż, ujednolicić brand, aktywnie działać w social mediach oraz realizować nasze założenia biznesowe.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Borów (dolnośląskie)

CUDA Z DREWNA – Karolina Maj

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:55)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]