Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Czekoladowe Inspiracje

Czekoladowe Inspiracje to firma która powstała dzięki zaangażowaniu kilku przyjaciół. Tworzymy zgrany i kreatywny zespół, przez co możemy oferować usługi na najwyższym poziomie które są nowością na Polskim rynku.Zapraszamy do współpracy z nami, mając pewność że zawsze będziemy mieli do zaoferowania coś nowego co pomoże w zwiększeniu Państwa sprzedaży. Nasze czekoladowe i alkoholowe fontanny i sprzęt który sprzedajemy jest to sprzęt najwyższej światowej klasy.

Sprzedajemy produkty uznanych i rzetelnych producentów takich jak Sephra, Giles and Posner, Borner, Barry Callebaut, Apex.

Współpracujemy z najlepszymi mistrzami od carvingu w Polsce. Oferujemy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Działamy na terenie całej Polski.Doceniamy firmy stale z nami współpracujące. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych klientów.

foto. Czekoladoweinspiracje.pl

Oprócz sprzedaży i wynajmu fontann, firma „Czekoladowe inspiracje” oferuje Carving owoców i warzyw.

Carving jest to sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach, która narodziła się w państwach azjatyckich i tam jest traktowana jako część dziedzictwa narodowego.

Proszę wyobrazić sobie przyjęcie, które zapamiętają wszyscy Państwa goście, kontrahenci, przyjęcie niezwykłe, przyjęcie, na którym będzie gościła czekoladowa fontanna.

Fontanna do czekolady przeniesie Państwa w świat marzeń z najlepszą Belgijską czekoladą, pobudzając fantazję i zmysły, ale co by było gdyby….

Gdyby do tego wszystkiego zaprezentować swoim gościom wyrzeźbione owoce i warzywa? Coś, czego goście się nie spodziewają, a będą zachwyceni?

Niesamowity smak czekolady, na pewno zostanie zapamiętany, ale nie trzeba się zatrzymywać tylko na fontannach czekoladowych. Z myślą o rozwijaniu wprowadziliśmy niesamowite fontanny alkoholowe

Połączenie jest wręcz niesamowite. Zapraszamy do wspólnych doświadczeń!

Czekoladoweinspiracje.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.