Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Czerwona-skarbonka.pl – porównywarka produktów finansowych

Opis projektu: Obecnie jesteśmy na etapie skalowania naszej porównywarki finansowej na rynki międzynarodowe. W Polsce osiągamy już zyski oraz zatrudniamy zespół fajnych osób.

Branża / kategoria: marketing

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z potrzeby. W momencie startu na rynku brakowało porównywarek finansowych z wysokiej jakości treściami oraz dobrym UX. Oprócz tego kluczowe były umiejętności pozyskiwania klientów i partnerów biznesowych gdzie zauważyliśmy duże pole do poprawy.

Dla kogo: Naszym docelowym klientem są wszyscy, którzy chcą wybrać produkt finansowy dopasowany do swoich potrzeb, biorąc pod uwagę obiektywne parametry, oraz nie tracić czasu na dzwonienie do banków czy innych instytucji finansowych. Dzięki temu oszczędzają czas oraz podejmują lepsze decyzje.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne, reklama

Pomysłodawcy projektu: Twórcą projektu jest Stanisław Duda, pasjonat rynku finansowego oraz marketingu.

Konkurencja: W Polsce jednym z naszych najpoważniejszych konkurentów jest grupa Total Money. Za granicą najbardziej rozwiniętym rynkiem jest Wielka Brytania i USA. Stamtąd najlepszym przykładem jeset porównywarka Uswitch.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: W najbliższych latach zamierzamy osiągnąć rentowność na kolejnych rynkach zagranicznych oraz wystartować z nowym produktem, który będzie automatyzować proces wyboru kredytu lub pożyczki, oszczędzając przy tym mnóstwo papieru i czasu.

Zespół: 100 i więcej pracowników

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Czerwona-skarbonka.pl – Porównywarka produktów finansowych

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.