Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Dam Prace – portal pracy dla pracodawców

Opis projektu: Obecnie pracujemy nad stworzeniem rozwiązania w postaci portalu dla pracodawców, którzy będą mogli pośrednio zlecić rekrutację dla DamPrace.pl i nie martwić się o to czy otrzymają zgłoszenia od właściwych kandydatów.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pomysł stworzenia Startupu powstał z potrzeby dotarcia do Kandydatów głównie przez social media. W momencie powstawania pomysłu, rekrutacja odbywała się za pośrednictwem formularzy. Strona miała być medium dla ułatwienia rekrutacji i kontaktu z kandydatem.

Dla kogo: Naszym docelowym klientem są Pracodawcy, którzy poszukują pracowników dla swojej firmy.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: freemium

Pomysłodawcy projektu: Twórcami projektów jest grupa ambitnych młodych osób, które przygodę z rekrutacją zaczęli bardzo wcześnie. Zanim powstał portal, pośrednictwo pracy było potrzebą, a nawet misją dawania ludziom pracy. Z czasem uruchomienie portalu DamPrace.pl dało nam poczucie większych możliwości ekspresji i powstawania nowych pomysłów w kierunku ułatwienia rekrutacji pracowników dla firm.

Konkurencja: Nie ma typowych portali lub projektów, które nazwalibyśmy swoją konkurencją. Działalność DamPrace.pl jest synergicznym połączeniem Agencji pośrednictwa pracy i Portalu pracy.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: W najbliższym czasie chcemy wprowadzić dedykowany podział oferty dla Pracodawców i dla Kandydatów. Chcemy połączyć możliwości publikowania ofert Dam Prace i osób poszukujących pracy tak, żeby pracodawca mógł uzyskać wymierny szacunek swoich działań za pośrednictwem portalu DamPrace.pl.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Nowy Sącz (małopolskie)

Dam Prace – Portal pracy dla Pracodawców

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.