Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Datantify.com

Opis projektu: Naszym projektem jest serwis, który pozwala w nieskomplikowany i szybki sposób stworzyć bazę kontaktów firm z wybranej branży i lokalizacji.
Posiadamy w pełni funkcjonalny produkt, który dostepny jest online.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Datantify ma już jeden rok, a na początku został stworzony jako usługa prywatna, która była odpowiedzią na niezadowalające rozwiązania w branży. Naszym celem było pozyskanie jak największej liczby zagranicznych firm z całego świata, aby dotrzeć do każdego możliwego klienta.

Dla kogo: Klienci B2B zainteresowani kontaktowymi bazami B2B.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Robert Lang – projekt manager

Konkurencja: Naszymi konkurentami są firmy zajmujące sie nawiązywaniem kontaktów międzynarodowych. Wśród nich możemy wyszczególnić wielkie firmy takie jak zoominfo.com i bookyourdata.com oraz mniejsze firmy, które zajmują się sprzedażą tanich baz B2B.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Plany na dalszy rozwój to rozbudowa aktualnych baz danych.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Datantify.com

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.