Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Dom Bez Alergii

Opis projektu: Celem przedsięwzięcia jest stworzenie najbardziej rozpoznawalnej firmy wykonującej czyszczenie dywanów i tapicerki na terenie Warszawy. Obecnie biznes działa komercyjnie i systematycznie zwiększa skalę działalności.

Branża / kategoria: dzieci, life style

Rok powstania: 2016

Skąd pomysł: Zaobserwowaliśmy lukę na rynku w zakresie specjalistycznego czyszczenia dywanów i materacy ukierunkowanego na potrzeby osób cierpiących na alergię. Większość firm wykonujących pranie dywanów i tapicerki korzysta z urządzeń Karcher, gdzie efekty czyszczenia nie są najlepiej oceniane przez Klientów końcowych…

Dla kogo: Mieszkańcy Warszawy i okolicznych miejscowości oczekujący ponadprzeciętnej jakości usług.

Finansowanie: inne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Firma jest prowadzona przez właścicielkę, posiadającą doświadczenie w pracy w prywatnych placówkach leczniczych oraz cechy niezbędne do pracy z wymagającymi Klientami – staranność, dokładność i komunikatywność.

Konkurencja: Na terenie Warszawy działa ok. 20-50 firm wykonujących czyszczenie dywanów i tapicerki. To nasza bezpośrednia konkurencja.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Budowa szerszej świadomości wśród potencjalnych Klientów na temat atutów oferowanych przez nas usług.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Dom Bez Alergii

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.