Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Drewniane klocki RKBLOCKS

Opis projektu: Rozwijany projekt to duże drewniane klocki a’la Lego, wykorzystywane do budowy między innymi mebli ogrodowych mebli do salonu, placów zabaw, stoisk wystawowych (targowe) i wielu innych .
Obecny jestem na etapie promowania i wdrażania produktu na rynek europejski.

Branża / kategoria: commerce, dzieci, inne, przemysł

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Pomysł wielofunkcyjnych, dużych, modułowych klocków powstał około 2 lata temu – chciałem spróbować czy będziemy się nimi cieszyć, tak jak w dzieciństwie klockami w innej skali. Powstawały prototypy, które były testowane w celu doprecyzowania wymiarów oraz ostatecznego wykonania.

Dla kogo: Osoby dorosłe oraz dzieci.

Finansowanie: pożyczka, środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórca projektu – Rafał Jeżewski.
Doświadczenie – Jest to mój pierwszy realizowany projekt.

Konkurencja: W Polsce brak konkurencji. W przypadku za granicy to USA gdzie realizowany jest projekt klocków z tym, że wykonanych z tworzywa sztucznego jakim jest plastik.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Rozwój sprzedaży na rynek polski jak i za graniczny.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Siedlików (wielkopolskie)

Drewniane klocki RKBLOCKS

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.