Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

E-lunch.pl – pierwszy catering automation w gastronomii

Opis projektu: Catering automation – automatyzacja procesów związanych z zamawianiem, produkcją oraz dostarczaniem posiłków do firm.

Branża / kategoria: gastronomia

Rok powstania: 2015

Skąd pomysł: Bazując na naszym doświadczeniu, stawiając na ciągły rozwój, postanowiliśmy zautomatyzować działania gastronomiczne i przenieść je na wyższy poziom.
Stworzyliśmy platformę, która bardzo usprawniła nam pracę, dlatego teraz oddajemy ją w Państwa ręce. Wierzymy, że wiedzą należy się dzielić.
Mamy nadzieję, że będziecie z niej zadowoleni 🙂

Dla kogo: E-lunch.pl to innowacyjna platforma dla:
– obiektów gastronomicznych
– firm zamawiających obiady
– dostawców produktów

Finansowanie: dotacja z UE, środki własne

Model biznesowy: abonament, inne, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Pomysłodawcami i twórcami aplikacji są założyciele marki Baccara, istniejącej na polskim rynku od przeszło trzech dekad.

Konkurencja: masterszef

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Propagowanie idei, że prawidłowa dieta wśród pracowników przyczynia się wzrostu efektywności ich pracy.
Ułatwienie procesu zamawiania i rozliczania posiłków.
Optymalizacja produkcji.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

e-lunch.pl – pierwszy catering automation w gastronomii

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.