Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Engagevi – zdobywaj klientów dzięki video

Opis projektu: Engagevi to narzędzie do video marketingu dzięki któremu stworzysz spersonalizowane wiadomości video dla twoich odbiorców. Chceszs się wyróźnić w skrzyncę odbiorczej twojego klienta, wzmonić relacje a może poporstu dać się poznać. Wideo jest doskonałym narzędziem by dać poznać, przekazać twoją oferte w szybszy i łatwy sposób.

Aktualnie jesteśmy w fazie testowania popytu na usługi związane z video. Przeprowadzamy wywiady z potencjalnymi użytkownikami i próbujemy zrozumieć, które funkcjonalności są najważniejsze dla naszych przyszłych użytkowników.

Branża / kategoria: commerce, marketing

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: W dzisiejszym świecie konsument coraz częściej narzeka na brak prawdziwej interakcji. Komunikacja emailowa jest wpełni zautomatyzowana i nie do końca wiemy czy za otrzymaną wiadomościa stoi człowiek czy komputer. Klik, umieść w koszu, klik umieść w koszu. Jeśli masz konto e-mail, znasz tę procedurę zbyt dobrze. Przeciętny użytkownik biznesowy otrzymuje prawie 100 e-maili dziennie, a większość z nich jest generowana automatycznie. Nic dziwnego, że współczynniki klikalności kształtują się na poziomie 1-3 procent.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć bardziej osobisty sposób komunikacji używając przy tym znanych narzędzi jak poczta e-mail czy aplikacje mobilne. Engagevi powstało by wysyłać spersonalizowane video a przy okazji dokładnie śledzić, kiedy możemy skontaktować się z naszym użytkownikiem.
Dzięki video ludzie mogą usłyszeć twój głos, a także poznać Ciebie bliżej, twój język ciała i gesty. Nie powinno dziwić, że 62 procent millenialsów woli oglądać video niż czytać tekst

Dla kogo: Naszym docelowym klientem są sklepy e-commerce oraz agencje interaktywne. Zależy nam stworzyc narzędzie, które przede wszystkim tworzy wartość dodaną dla twoich odbiorców. Począwszy od wysłania podziękowania za zakupy w naszym sklepie, poprzez przedstawienie nowych produktów, odpowiedzi na pytania klientów. Czy podsumowanie spotkania z naszymi partnerami biznesowymi.

Chcemy budować narzędzie, które chciałbyś używać codziennie i wiesz, że ma to sens na podstawie zwiększonej sprzedaży, wzrostu satysfakcji klienta i wielu innych dodatkowych czynników.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, freemium

Pomysłodawcy projektu: Twórcą projektu jest Przemysław Urban w kooperacji z kilkoma osobami tworzącymi zaawansowane narzędzia internetowe. Przemek zdobywał swoje doświadczenie w międzynarodowych korporacjach oraz firmach technologicznych. Zmotywowany by nie tworzyć samych narzędzi internetowych dla sztuki, lecz kreować rzeczy, które rozwiązują problemy klientów i sprostają im wymaganiom.

Konkurencja: Konkurentów w tej dziedzinie jest kilka, lecz jeszcze nikt nie skupił się dokładnie na małej grupej docelowej i starał się sprostać ich oczekiwaniom. Firmy, które możemy wyrónić to: Vidyar,Wistia, BomBomb, TwentyThree Video Marketing

Jeśli chodzi o nasz rodzimy rynek, tutaj należy wyrónić firmę Vintom, natomiast grupa docelowa panów z Vintom jest inna niż nasza koncepcja. Vintom tworzy zaawansowane narzędzie dla wielkich korporacji, natomiast my chcemy budować silne wpełni spersonalizowane relacje.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Przede wszystkim chcemy zakończyć faze weryfikacji pomysłu i skupić się razem z grupą naszych potencjalnych klientów na ukierunkowanie rozwoju platformy, określeniu dodatków które przyniosą korzyści. Następnie chcemy zająć się budową aplikacji mobilnej oraz integracją z narzędziami crm oraz email marketingu.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Engagevi- Buduj trwałe relacje i zdobywaj więcej klientów dzięki video

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.