Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

FarmAndGo.pl – zakupy od rolników z dostawą do domu

Opis projektu: FarmAndGo.pl to platforma, na której konsumenci mogą zakupić lokalne produkty prosto od rolnika. Aktualnie jesteśmy na etapie wprowadzenie takich funkcjonalności, które będą ułatwieniem dla konsumentów podczas zapoznawania się z ofertą naszego sklepu oraz znacznie przyspieszą proces składania zamówienia. Stale wprowadzamy nowe produkty do naszej oferty, jednak tylko takie, które spełniają najwyższe wymagania.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pomysł stworzenia platformy zakupowej FarmAndGo.pl zrodził się w 2015 roku.
Chcieliśmy stworzyć takie miejsce w którym konsumenci będą mogli kupić produkty najwyższej jakości.
Od tamtej pory konsekwentnie idziemy do przodu realizując założenia krok po kroku.

Dla kogo: Świadomi konsumenci dla których najważniejsza jest wysoka jakość produktów, bogata oferta produktowa oraz dbałość o środowisko naturalne

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Pomysłodawcą platformy zakupowej FarmAndGo.pl jest Michał Kołek, absolwent Wydziału Rolnictwa i Biologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i marketingu w branży rolniczej i ochronie środowiska.
W procesie tworzenia koncepcji sklepu FarmAndGo.pl brały udział osoby związane min. z branżą rolno-spożywczą dzięki czemu mogliśmy korzystać zarówno z wiedzy jak i ogromnego doświadczenia.

Konkurencja: odrolnika.pl
lokalnyrolnik.pl
ranozebrano.pl

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Rozszerzenie oferty produktowej oraz wprowadzenie funkcjonalności ułatwiających dokonywanie zakupów.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

FarmAndGo.pl – zakupy od rolników i lokalnych producentów z dostawą do domu

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.