Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

fcontract.com – proste i szybkie kontrakty online

Opis projektu: Projekt umożliwia proste zawierania umów online, dodawanie wszelkich materiałów poprzez web lub aplikację mobilną, takich jak zdjęcia z umów, notatek, nagrania ze spotkań, ustaleń, nagrania rozmów i spotkań. Strony umowy budują zestaw materiałów, ustaleń po czym potwierdzają je obustronnie. Na podstawie historii ocen użytkownik buduje swój ranking wiarygodnego partnera.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z obserwacji i praktyki działalności gospodarczej, ciągłego ryzyka trafienia na nieuczciwego kontrahenta. Po kilku nieprzyjemnych przygodach z nieuczciwością ze strony kontrahenta zapadła decyzja o powstaniu projektu.

Dla kogo: Klientem są firmy jak i użytkownicy indywidualni.

Finansowanie: dotacja z UE, pożyczka, środki własne

Model biznesowy: freemium

Pomysłodawcy projektu: Project managerem odpowiedzialnym za rozwój portalu jest Łukasz Zastępski.

Konkurencja: Jest wiele podobnych projektów bazujących na idei umów online, jednakże nasz stawia na budowanie rankingu wiarygodności, który to pomaga w wyborze uczciwego partnera do umowy.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Pozyskanie jak największej liczby użytkowników oraz przetestowanie założeń biznesowych.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Rzeszów (podkarpackie)

fcontract.com – proste i szybkie kontrakty online

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.