Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

FEEDBACK UP

Opis projektu: Sytuacja, gdy wszyscy wygrywacie, czyli szybka informacja zwrotna.

FEEDBACK UP to przełomowe narzędzie pomagające w komunikacji oraz sprzedaży każdego biznesu, usługi. To wielokrotny, dedykowany panel informacji zwrotnej dla wydarzeń, miejsc lub produktów – opinia na bieżąco, która pozwoli zaangażować Twoich odbiorców zarówno w miejscu kontaktu, sprzedaży, jak online. Własne pytania, szybkość i prostota oceny gwiazdkami, możliwość gratyfikacji opiniodawcy, wspólna satysfakcja i rozwój. Po prostu win-win. FEEDBACK UP jest gotów do działania!

Branża / kategoria: inne, marketing

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Obserwujemy świat oraz pojawiające się innowacje, nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Szukamy inspiracji, nisz oraz luk, i myślimy, jak mogą ułatwić życie. Pytamy i przede wszystkim słuchamy. Znaleźliśmy niszę: zapotrzebowanie na szczerą, rzetelną opinię, która pomogłaby zmieniać biznes na lepsze – anonimowo, szybko i z zaangażowaniem Klienta.

Dla kogo: Naszym odbiorcą są biznesmeni szukający nowej platformy komunikacji z kliente: szczerej, opartej o zasadę win-win.

DLA BIZNESU

wartościowa informacja zwrotna – bezpośrednia, na żywo, wsparta statystykami
nowy, angażujacy kanał promocji i sprzedaży
budowanie odpowiedzialności, lojalności i więzi z odbiorcą

WIN-WIN
współpraca by ulepszyć usługę, miejsce, produkt lub wydarzenie
zasada wzajemności i obustronnej korzyści
prostota oceny – bez logowania, drukowania, anonimowo lub z pełnymi danymi

DLA OPINIODAWCY
opcjonalne zniżki i promocje w ramach podziękowania
szybkie podzielenie się opinią, która ma znaczenie
satysfakcja z realnego wpływu na kierunek rozwoju lub zmian

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: freemium

Pomysłodawcy projektu: Jesteśmy kreatywną agencją reklamową Quiet Axis, która nie boi się nowych wyzwań. Nasze najciekawsze wdrożone pomysły to automatyczna platforma publikacji ePR pod nazwą AdPub.pl, CARE-ER.pl, w którym łączymy ze sobą inicjatywy, wydarzenia, ludzi i możliwości, Pudełko Rozwoju, pomagające organizować wydarzenia, czy Box Rekrutacyjny, przygotowujący do rozmowy kwalifikacyjnej

Konkurencja: Jesteśmy innowacją, a nasz projekt jest na swój sposób unikatowy. Chcemy działaś w Polsce jak i za granicą i sądzimy, że dzięki naszym unikalnym cechom, wyróżnimy się na tle innych projektów związanych z opiniowaniem i recenzowaniem.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Zdobyć pierwszych Klientów, rozprowmować nasza markę i dotrzeć zagranicę.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

FEEDBACK UP

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.