Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Fenek.io

Opis projektu: Rozwijamy projekt Fenek. Jest to narzędzie do moderacji kliku kanałów Social Media (Facebook, YouTube, Twitter i Instagram) z poziomu jednego dashboardu, dzięki temu nie musimy otwierać wielu kart w przeglądarce, tylko możemy cały feed jaki wpada na nasze kanały SM przejrzeć lub odpowiedzieć z poziomu jednej karty w przeglądarce. Do Fenka można podłączyć kilkanaście marek, a do każdej marki wszystkie kanały SM co znacznie ułatwia moderację oraz kontrolę nad wszystkim co pojawia się na naszych kanałach.

Branża / kategoria: marketing

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Pomysł powstał na potrzeby jednego z naszych klientów i pod niego był projektowany oraz dodawane były nowe funkcje. Aktualnie na rynku polskim jak i światowym jest mało takich narzędzi stąd pomysł na stworzenie takiego narzędzia.

Dla kogo: Naszym docelowym klientem są wszyscy, którzy obsługują kanały w Social Media. Mogą to być Blogerzy, YouTuberzy jak i Agencję Reklamowe, które obsługują moderacje swoich klientów.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Projekt jest zrobiony przez Agencję Warszawa, jest to agencja interaktywna działająca na rynku polskim w branży SM od wielu lat.

Konkurencja: NapoleonCat jest jednym z naszym konkurentów.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Rozwój naszego narzędzia oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Fenek.io – Moderacja SM z poziomu jednej karty

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.