Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

FilmyAnimowane.com

Opis projektu: FilmyAnimowane to studio animacji, które realizuje animacje typu video explainer. Zajmujemy się całym procesem realizacji produkcji. Zaczynamy od napisania scenariusza, który powstaje we współpracy z klientem. Opracowujemy propozycje plastyki, projektu postaci i charakteru animacji. Na koniec zajmujemy się udźwiękowieniem efektów tła, muzyką i nagraniem lektora do animacji.

Branża / kategoria: marketing

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Za projektem stoi zespół studia graficznego TuszTusz.com. W naszej pracy zajmujemy się szeroko rozumianym projektowaniem graficznym i reklamą wizualną. Jest to bardzo szerokie pojęcie, do którego można zaliczyć takie obszary jak: projektowanie layoutów, materiałów marketingowych do kampanii online, dtp, opracowywanie logotypów, wykonywanie fotografii reklamowych ale też rysowanie ilustracji i produkcja filmów animowanych. Ten szeroki wachlarz kompetencji sprawia, że nasza oferta jest czasem zbyt szeroka. Przez co mniej zrozumiała. Projekt FilmyAnimowane.com pozwala zawęzić naszą ofertę do jednego konkretnego segmentu działań, który jest lepiej zrozumiały dla odbiorcy. FilmyAnimowane.com jest wynikiem naturalnego procesu rozwoju naszego studia graficznego TuszTusz i poszerzania jego oferty.

Dla kogo: Odbiorcami naszych usług są firmy, które chcą aby ich produkty i usługi były lepiej zrozumiane. Nasze filmy są doskonałym rozwiązaniem dla firm, które chcę przyciągnąć i zatrzymać uwagę odbiorcy na swoim produkcie lub usłudze.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Za projektem stoi zespół studia graficznego TuszTusz.com. Założycielem studia jest Damian Maruszak, który doświadczenie zdobywał pracując w takich firmach jak Wirtualna Polska i Grupa Allegro.

Konkurencja: https://www.explainly.com/

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Naszym celem jest pozyskanie klientów, którzy chcą aby ich produkty i usługi były lepiej zrozumiane. Chcemy dostarczać im kompleksowej usługi produkcji animacji i budować długotrwałe relacje. W przyszłości zamierzamy działać na rynku międzynarodowym.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

FilmyAnimowane.com

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.