Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

FirmowaKasa.pl

Opis projektu: FirmowaKasa.pl to serwis porównujący produkty finansowe dla firm, takie jak faktoring, kredyty, leasing czy windykacja. Nasi użytkownicy w jednym miejscu porównać mogą ofertę wielu różnych firm oraz wielu różnych form finansowania dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Jako założyciele serwisu prowadziliśmy swoje firmy i poszukiwaliśmy miejsca w którym szybko moglibyśmy sprawdzić czym różni się od siebie oferta różnych firma faktoringowych. Jak się okazało taki serwis w tym czasie nie istniał. Postanowiliśmy więc stworzyć go sami, a po krótkim czasie uzupełniliśmy go również o inne formy finansowania np. kredyty dla firm czy leasing.

Dla kogo: Naszym docelowym klientem są właściciele małych i średnich firm.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: reklama

Pomysłodawcy projektu: Za projekt FirmowaKasa odpowiada grupa osób związanych z branżą internetową oraz finansową.

Konkurencja: Naszymi głównymi konkurentami w Polsce są brokerzy finansowi.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Zwiększenie zasięgu serwisu oraz dalsze rozszerzanie oferty o kolejne produkty finansowe.

Zespół: 2 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

FirmowaKasa.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.