Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

GainInvestors – platforma dla ludzi poszukujących inwestycji lub inwestora

Opis projektu: Masz pomysł na inwestycję? W Twojej głowie narodził się pomysł na biznes, który może okazać się przysłowiową żyłą złota? To znak, że pierwszy i jednocześnie najważniejszy krok już za Tobą! Prawdopodobnie brakuje Ci jednak funduszy, na jego realizację, a dzięki GainInvestors możesz w łatwy i szybki sposób przedstawić wizję swojego pomysłu i pozyskać niezbędne do jego realizacji środki.

Chciałbyś zainwestować? Poszukujesz nowych biznesowych wyzwań? Chciałbyś zainwestować środki w innowacyjne pomysły i wesprzeć młodych przedsiębiorców, jednocześnie czerpiąc z tego zyski? Lokata bankowa to nie dla Ciebie? Świetnie!
GainInvestors pozwala na znalezienie inwestycji, która zyska Twoje zaufanie, w którą chciałbyś zainwestować, która przyniesie Ci zyski finansowe i korzyści wizerunkowe.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Portal GainInvestors powstał z myślą o łączeniu ludzi biznesu – tych, którzy już w nim są, tych, którzy chcą stawiać w nim swoje pierwsze kroki oraz tych, którzy chcą dzielić się z młodymi przedsiębiorcami swoim doświadczeniem, wiedzą i co najistotniejsze – pieniędzmi.

Dla kogo: GainInvestors zrzesza w jednym miejscu osoby posiadające unikalne i innowacyjne pomysły na biznes oraz inwestorów, poszukujących projektów, na których realizację chcieliby użyczyć swoich zasobów finansowych.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Jako pośrednikom w procesie, zależy na tym, aby naszych użytkowników połączyły trwałe i efektywne relacje, które owocować będą zyskami dla obu stron. Budując nasz serwis chcieliśmy jak najbardziej ułatwić proces poszukiwania – zarówno inwestora, jak i inwestycji.

Konkurencja: Jest kilka, acz każdy ma inne funkcjonalności.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Zapełnić portal maksymalnie dużą ofertą.
Markering

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

GainInvestors – platforma dla ludzi poszukujących inwestycji lub inwestora

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.