Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Gokarty24 – najlepsze tory kartingowe

Opis projektu: Na Gokarty 24 znajdziesz i zarezerwujesz najlepsze tory kartingowe w Polsce. W zamyśle serwis jest dostosowany do klientów biznesowych – właścicieli torów gokartowych oraz klientów indywidualnych – pasjonatów wyścigów kartingowych.

Platforma do zarządzania firmą – torem kartingowym jest częścią systemu rezerwacji Tessio. Dzięki temu wszystkie funkcje Tessio.pl będą dostępne dla klientów serwisu Gokarty24. Obsługa torów gokartowych uzyska możliwość zarządzania rezerwacji online, wysyłania powiadomień SMS, planowania godzin otwarcia torów czy urlopów swoich pracowników w panelu administracyjnym. Dodatkowo nowe funkcje panelu Tessio.pl pozwolą na zarządzanie wizytówka firmy w serwisie Gokarty24.

Na stronie Gokarty24 klient z łatwością będzie mógł znaleźć, zarezerwować oraz zapłacić za wizytę na torze gokartowym. Dodatkowe opcje serwisu pozwolą na korzystanie ze zniżek dla stałych klientów oraz karty VIP serwisu Gokarty24, która przyznaje dodatkowe korzyści takie jak rabat na wszystkie tory dostępne w serwisie.

Aktualny etap realizacji to finalna weryfikacja potrzeb biznesowych torów gokartowych oraz pozyskanie pierwszych torów do współpracy.

Branża / kategoria: informatyka, motoryzacja

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Pomysł realizacji narodził się dawno temu przy realizacji serwisu rezerwator.pl. który był zalążkiem serwisu Tessio.pl

Dla kogo: Tory kartingowe.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, reklama, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Projekt współtworzą twórcy oraz zespół serwisu Tessio.pl

Konkurencja: W naszym odczuciu nie mamy aktualnie bezpośrednich konkurentów – jak to było w przypadku serwisu Tessio.pl. Gokarty24 to wielopłaszczyznowa platforma, która zapewnia sprawniejsze zarządzanie torem kartingowym, a z drugiej strony skupia się na klientach indywidualnych i ułatwia proces rezerwacji toru kartingowego.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Naszym pierwszym celem jest pozyskanie do końca stycznia 15 torów kartingowych, które będą zainteresowany naszą ofertą i zaczną korzystać z panelu administracyjnego serwisu.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Gliwice (śląskie)

Gokarty24 – najlepsze tory kartingowe w Polsce!

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.