Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Handle Glove

Opis projektu: Naszym celem jest wprowadzenie na rynek produktu do zabezpieczenia klamek drzwi i okien podczas remontów. Na chwilę obecną wprowadzamy strategię marketingową i staramy się pozyskiwać nowych odbiorców, którymi głównie są hurtownie i sklepy z farbami i akcesoriami dla malarzy i innych wykonawców. Produkt jest również dostępny w naszym sklepie internetowym.

Branża / kategoria: nieruchomości

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Jak wszystkie najlepsze pomysły – zaczerpnięty wprost z życia! Przez wiele lat prowadziliśmy usługi remontowe. Niezmiennie na koniec prac pojawiał się problem zabrudzonych klamek. Doraźne sposoby, na przykład oklejanie taśmą malarską lub folią, są czasochłonne i nie do końca skuteczne. Zostają po nich na klamkach ślady po kleju z taśm klejących, a te dopiero wymagają pieczołowitego czyszczenia. W ten sposób zamiast rozwiązywać, tworzymy kolejny problem.

Dla kogo: Końcowym odbiorcą/użytkownikiem jest osoba przeprowadzające wszelkie prace remontowe i wykończeniowe a w szczególności malarze, którym się to przyda najbardziej. Produkt skierowany dla profesionalistów jak i tych „zrób to sam”.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Pomysłodawcą jest właściciel firmy Robert Kiziak, który przez kilkanaście poprzednich lat prowadził firmę wykończeniową, który borykał się niejednokrotnie z problemem brudnych klamek po zakończeniu projektów. Jako, że nie było dostępnych środków w sklepach, postanowił je wprowadzić.

Konkurencja: Jest jeden produkt, który można by wykorzystać w tym celu na którym nam zależy lecz nie jest sprzedawany w sklepach do których my chcemy dotrzeć. Można powiedzieć, że nie ma w tej chwili znanej mi konkurencji dedykowanych dla naszej grupy docelowej.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Dotarcie do jak największej grupy odbiorców w polsce i europie.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Leszno (zachodniopomorskie)

Handle Glove

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.