Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

HigienaSklep.pl

Opis projektu: Ruszyliśmy właśnie z pełną obsługą w środki czystości jednego z większych banków (wszystkie filie). Nie ograniczamy się jednak tylko do hurtowych klientów i oferujemy indywidualne rozwiązania . Od szczotki do toalety, poprzez bezdotykowe dozowniki do mydła, kończąc na profesjonalnych mopach i wózkach do sprzątania.

Branża / kategoria: commerce, inne

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: W gruncie rzeczy była to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku.

Dla kogo: Zarówno klienci detaliczni, jak i profesjonalne firmy sprzątające oraz administracja dużych obiektów publicznych.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: To przede wszystkim abitny właściciel otaczający się gronem profesjonalistów.

Konkurencja: Nie chcielibyśmy wspominać tutaj konkurencji, zwłaszcza że w podejściu do klienta i profesjonalnej znajomości produktów nie mamy sobie równych.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Zależy nam przede wszystkim na budowaniu marki własnej i dotarciu do jak największej liczby klientów.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

HigienaSklep.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.