Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Homedi

Opis projektu: Homedi to nowoczesna platforma online do zamawiania profesjonalnych usług masażu i rehabilitacji (B2C) oraz corporate wellness (B2B):

– Z bezpłatnym dojazdem tego samego dnia
– Tylko sprawdzeni i wykwalifikowani terapeuci
– Od 99 zł za godzinę

Dzięki Homedi klienci mogą:

– Zrelaksować się w zaciszu ulubionego miejsca podczas sesji masażu
– Odzyskać sprawność bez czekania w kolejce dzięki rehabilitacji z dojazdem
– Zregenerować siły podczas masażu biurowego w miejscu pracy

Projekt jest na etapie gotowego MVP. Obsłużyliśmy pierwszych klientów i obecnie wdrażamy aplikację dla klientów indywidualnych. Koncepcja jest już zweryfikowana na rynkach zachodnich (USA, UK, Niemcy) i chcemy ją wprowadzić na rodzimy rynek.

Branża / kategoria: inne, medycyna

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Pomysł stworzenia startupu narodził się, gdy założyciel sam spotkał się z problemem wyszukania, zweryfikowania i zamówienia wykwalifikowanego terapeuty z dojazdem do domu. Homedi rewolucjonizuje sektor służby zdrowia i usług wellness poprzez uproszczenie całego procesu do niezbędnego minimum. Zamówienie wizyty odbywa się poprzez prosty i intuicyjny system online, z przejrzystym cennikiem i bez ukrytych opłat.

Staranna selekcja i rekrutacja masażystów i fizjoterapeutów posiadających wieloletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje pozwala klientom Homedi zaoszczędzić czas na poszukiwaniu odpowiedniego specjalisty. Z kolei szybka płatność online gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę dla najbardziej wymagających.

Dla kogo: Projekt kierujemy do klientów indywidualnych (masaż i rehabilitacja z dojazdem) oraz klientów korporacyjnych (usługi corporate wellness).

Finansowanie: dotacja z UE, środki własne

Model biznesowy: inne, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcą projektu jest osoba z doświadczeniem zdobytym w 3 spółkach z ramienia Rocket Internet w Azji: sprzedaży e-commerce do Azji Południowo-Wschodniej (Lazada), technologii mobilnych w transporcie miejskim (Easy Taxi) oraz zamawiania i dostawy produktów spożywczych online (foodpanda). W projekt zaangażowani są także eksperci branżowi, którzy prowadzą własne kliniki rehabilitacyjne i wspierają projekt merytorycznie.

Konkurencja: Soothe, Zeel (USA), Urban Massage (Wielka Brytania), Massagio (Niemcy)

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Cele na najbliższy czas to ekspansja na kolejne miasta w Polsce oraz rozszerzenie oferty usług.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Homedi

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.