Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

HRnest – narzędzie do zarządzania kadrami w firmie

Opis projektu: HRnest to proste i intuicyjne narzędzie do zarządzania kadrami w firmie, począwszy od planowania urlopów, przez wyjazdy służbowe, na grafiku pracy kończąc. Przy jego pomocy możliwe jest wystawienie wszystkich najpopularniejszych typów wniosków urlopowych, tworzenie i kontrolowanie planów urlopowych pracowników, wystawienie polecenia wyjazdu służbowego, rozliczenie delegacji, rejestracja czasu pracy, czy tworzenie harmonogramów pracy. Wszystko to w czytelnej i przejrzystej formie, dostępne całą dobę, z każdego miejsca na świecie, a ponadto w pełni bezpieczne. Dotychczas udało nam się pozyskać ponad 400 klientów biznesowych oraz stworzyć 4 moduły aplikacji.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2013

Skąd pomysł: Pomysł powstał podczas realizowania w jednej z firm projektu elektronicznych wniosków urlopowych, ale w oparciu o rozwiązania intranetowe. Po przeanalizowaniu dostępnych w tym czasie rozwiązań okazało się, że na rynku brakuje aplikacji do zarządzania urlopami, która by była dostępna przez internet.

Dla kogo: Firmy, niezależenie od branży, wielkości, czy formy zatrudnienia.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Marek Jereczek, absolwent Informatyki technicznej oraz Zarządzania na Politechnice Gdańskiej. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze IT oraz controllingu. Pracował zarówno w dużych międzynarodowych korporacjach, jak i nowoczesnych przedsiębiorstwach z branży internetowej. Wcześniej zaangażowany w różnego rodzaju przedsięwzięcia internetowe (m.in. wydawca portalu biznesowego, twórca aplikacji dla biur rachunkowych).
Łukasz Jereczek, absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Gdańskiej. Od ponad 8 lat związany z testowaniem oprogramowania. Zdobywał doświadczenie w branży e-commerce oraz uczestniczył w projektach związanych z elektronicznym obiegiem dokumentu.

Konkurencja: Z uwagi na specyfikę naszej aplikacji, konkurencję stanowią dla nas polskie projekty, które działają na polskim i zagranicznym rynku.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: W planach mamy dalszy rozwój oferowanych modułów oraz wyjście na rynki zagraniczne.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Gdynia (pomorskie)

HRnest

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.