Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

INKPRESS – e-papier i elektroniczny atrament

Firma INKPRESS powstała w roku 2007, kiedy oczywistym stało się, że czeka nas rewolucja w formie dostępnych nośników informacji. E-readery, elektroniczne wyświetlacze wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania techniki zdobywające rynki zachodniej Europy, Stanów Zjednoczonych i Azji powoli wchodzą także do Polski.

Do głównych celów naszej firmy jest propagowanie tej formy nowoczesnego i ekologicznego czytelnictwa. Produkty oparte o technologię e-papieru i e-atramentu, oparte na elektronice polimerowej będą wchodzić do powszechnego użytku z każdym dniem co zrewolucjonizuje naszą codzienność.

Firma INKPRESS pragnie w tym towarzyszyć Państwu dostarczając rozwiązania z dziedziny e-papieru aby uczynić każdy dzień lepszym. Najwyższy czas wkroczyć w nowoczesność gdzie elektronika będzie jeszcze wygodniejsza i przyjazna środowisku.

PPHU INKPRESST.Lechowicz, G.Morawski, A.Szelemetko Spółka Cywilna

inkpress.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.