Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Investbaba.pl – portal dla przedsiębiorczych kobiet

Opis projektu: Portal investbaba.pl to pierwsza w Polsce strona ogłoszeniowa, która powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie przedsiębiorcze kobiety będą mogły poznać się nawzajem oraz promować swój mały i średni biznes nie tylko lokalnie, ale także ogólnokrajowo.

Branża / kategoria: commerce, inne, marketing

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Chcemy stworzyć miejsce, gdzie Kobiety mające swój własny biznes będą czuły się dobrze i swobodnie. Gdzie nie będą wstydziły zapytać się o radę i gdzie Ich marzenia będą miały szansę na realizację. Głównym celem investbaba.pl jest możliwość odnalezienie innych, ambitnych dusz w biznesie oraz pozyskać nowych klientów i odbiorców dla swojego przedsięwzięcia biznesowego. Oczywiście nasz portal jest w całości darmowy dla naszych użytkowniczek które chcą wypromować swój mały i średni biznes lokalnie lub też ogólnokrajowo.

Dla kogo: Przede wszystkim Kobiety prowadzące małe i średnie firmy lokalne które chcą dotrzeć do nowych klientów.

Finansowanie: inne, środki własne

Model biznesowy: inne, reklama

Pomysłodawcy projektu: W obecnej chwili projekt realizuje kilka osób zaangażowanych w promocję lokalnych firm.

Konkurencja: Inne portale ogłoszeniowe.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: – Rozwój technologiczny portalu
– Wprowadzenie nowych rozwiązać dla użytkowników ułatwiających korzystanie z portalu
– Lokalną kampanię promocyjną i reklamę
– Pozyskanie inwestora

Zespół: 2 pracowników

Lokalizacja: Marki (mazowieckie)

investbaba.pl – Portal dla przedsiębiorczych Kobiet

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.