Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Jacysa.pl – opinie o procesach rekrutacyjnych

Opis projektu: Portal Jacy są? – Opinie o procesach rekrutacyjnych do zbierania merytorycznych opinii o rekrutacjach w Polsce. 1 października 2020 uruchomiliśmy MVP platformy umożliwiające dodawanie i agregowanie opinii, wyliczanie oceny oraz prezentowanie wyników dla poszczególnych firm.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: Pomysł na Jacy są to odpowiedź na potrzeby źle potraktowanych kandydatów podczas procesów rekrutacyjnych. Analizując wyniki badań dotyczących doświadczeń kandydatów na polskim rynku, zauważyliśmy, że istnieje duży problem z jednostronnością procesów rekrutacyjnych. Firma dba o kandydata, dopóki nie postanawia nie składać mu oferty. Później o nim zapomina i nie daje żadnej odpowiedzi. Na polskim rynku nie ma innego miejsca, gdzie można by merytorycznie ocenić proces rekrutacyjny.

Dla kogo: Firmy, które prowadziły, prowadzą i będą prowadzić procesy rekrutacyjne. Przedsiębiorstwom, które dbają o pozytywny Candidate Experience pomagamy pochwalić się podejściem do kandydata. Natomiast firmom, które zaniedbują uczestników rekrutacji chcemy pomóc odkryć i zdefiniować problem, tak aby mogły podjąć kroki naprawcze.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Marlena Ziarkiewicz- Mormul – Product Manager
6 lat doświadczenia w wytwarzaniu produktów IT.
Odpowiada za: zarządzanie produktem, analizę biznesową, ux design, przygotowywanie strategii, marketing i sprzedaż

Robert Susz – Developer
5 lat doświadczenia w wytwarzaniu i testowaniu produktów IT dla korporacji
Odpowiada za: programowanie, testowanie

Konkurencja: Pośredni konkurent w Polsce – Gowork.pl
Pośredni konkurent za granicą – glassdoor.com/

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Zebranie jak największej liczby opinii o procesach rekrutacyjnych, aby móc przedstawiać firmom wartościowe dane.
Zbudowanie rozpoznawalności marki.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Jacy są – opinie o procesach rekrutacyjnych

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.