Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

KierowcaZadzwoni.pl

Opis projektu: Serwis KierowcaZadzwoni.pl powstał z myślą o wszystkich osobach, które związane są z pracą zarobkową za granicą. Jego zadaniem jest zebranie w jednym miejscu pracowników sezonowych oraz firm specjalizujących się w przewozie osób na trasach międzynarodowych.
Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw i stworzyć miejsce, w którym umożliwimy sprawną komunikację pomiędzy właścicielami firm przewozowych, a ich potencjalnymi klientami. Podróżujący może w dowolnym momencie dodać za darmo interesującą go trasę przejazdu międzynarodowego lub też nadać paczkę za pośrednictwem Przewoźnika.
Serwis KierowcaZadzwoni.pl to również miejsce, gdzie każda osoba planująca wyjazd zarobkowy znajdzie dla siebie garść najistotniejszych informacji dotyczących samej pracy za granicą. Systematycznie będziemy dodawać treści mówiące o procedurach wyjazdowych, warunkach pracy i płacy, możliwościach jakie dają w tym temacie kraje Europy Zachodniej.

Branża / kategoria: inne, marketing, motoryzacja, turystyka

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Pomysł narodził się w głowie właściciela, który planując dla siebie wyjazd, miał problem ze znalezieniem odpowiedniego przewoźnika. Potrzebne było samodzielne wyszukiwanie tego typu firm w Internecie oraz kontakt z nimi. Dla wielu osób jest to żmudny i czasochłonny proces, a sam przewóz to tylko jeden z elementów wyjazdu za granicę.

Dla kogo: Osoby podróżujące do pracy z Polski za granicę oraz z zagranicy do Polski, firmy zajmujące się przewozem ludzi.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, reklama

Pomysłodawcy projektu: Osoba prywatna – pomysłodawca portalu, Specjalista od marketingu i reklamy.

Konkurencja: Nie mamy konkurencji, niema portalu o takich funkcjonalnościach jak nasz.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Chcemy rozbudować portal i dodać kilka opcji które poprawią funkcjonalność.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Charsznica (małopolskie)

KierowcaZadzwoni.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.