Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Klinikaofert.pl – oferty pracy dla lekarzy

Opis projektu: Klinikaofert.pl – oferty pracy dla lekarzy – to nowe rozdanie na rynku poszukiwania pracy przez specjalistów z branży medycznej i ich rekrutacji. Zadaniem naszej platformy jest zastąpienie zastanych portali i nieskutecznych metod rekrutacji w medycynie. Chcemy dostosować się do specyficznych realiów branży i dawać satysfakcję z poszukiwania pracy.

Branża / kategoria: medycyna

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Czasem nawet lekarz szuka pracy. Niestety nie ma w internecie rozwiązań, które w sposób kompleksowy i przystępny prezentują oferty pracy dla lekarzy. Ogłoszenia o pracę są rozproszone po różnych stronach, są nieaktualne i mało przystępne. Kto chciałby przeglądać listę kilkudziesięciu ogłoszeń pod tytułem „zatrudnię lekarza”? Bez konkretów, specjalizacji, wynagrodzenia. Zdecydowaliśmy, że czas aby grupa tak wysoko wykwalifikowanych fachowców otrzymała produkt na miarę ich statusu.

Dla kogo: Osoby pracujące w ochronie zdrowia oraz podmioty zatrudniające medycznych specjalistów.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Twórcy projektu to grupa lekarzy, programistów i projektantów, którzy połączyli trzy odległe światy.

Konkurencja: mp praca, konsylium 24 praca, gazeta lekarska praca

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Praca dla lekarza opakowana w przystępnej formie da satysfakcję z rekrutacji pracownikom, a rekrutacja lekarzy będzie bardziej efektywna dla pracodawców. Chcemy popularyzować naszą markę i zdobyć rozpoznawalność w branży. Ważne dla nas jest kształtowanie dobrych wzorców ogłoszeń i polepszenie warunków pracy. Zatrudnienie lekarza nie musi być trudne.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Klinikaofert.pl – oferty pracy dla lekarzy

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.