Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Kolorowi.com – artystyczne malowanie ścian

Opis projektu: Oferujemy profesjonalne dekoracyjne malowanie ścian, pomieszczeń oraz wszelkiego rodzaju innych powierzchni. Tworzymy nowoczesne, artystyczne, pełne kolorów stylizacje. Wykonane przez nas malowidła ścienne są unikatowe, wszystkie malowidła charakteryzują się jedynym oraz niepowtarzalnym wzorem. Dobrze wykonane malowidło jest w stanie w elegancki a za razem abstrakcyjny sposób udekorować każdą ścianę oraz przyciągnąć uwagę wielu osób lub potencjalnych klientów.

Branża / kategoria: kultura i sztuka

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Ponoć najlepsze pomysły rodzą się przypadkowo 🙂 i tak samo było i w naszym przypadku. Pierwsze malowidło zostało wykonane dla synka znajomego – tak bardzo się spodobało, że postanowiliśmy zająć się tym na większą skalę.

Dla kogo: Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych domy, biura, sklepy jak do instytucji publicznych szkoły, przedszkola, szpitale.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Iwona Opara – Absolwentka uczelni plastycznej posiadająca wieloletnie doświadczenie w malowaniu farbami akrylowymi oraz olejnymi, realizatorka pierwszego malowidła ściennego, odpowiada za stronę artystyczną całego przedsięwzięcia.
Paweł Stacholec – Posiada wieloletnie doświadczenie w e-commerce, reklamie i marketingu internetowym, umysł ścisły całego projektu

Konkurencja: Główną konkurencją są dla nas firmy działające w podobnej branży.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Rozwój firmy, powiększanie zespołu i pozyskiwanie nowych klientów zwłaszcza tych instytucjonalnych.

Celem też jest znalezienie inwestora, który będzie widział ogromny potencjał w naszym biznesie.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Kutno (łódzkie)

Kolorowi.com – artystyczne malowanie ścian

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.