Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Kulturalny czat Poznania

Opis projektu: Kulturalny czat Poznania to nie jest zwykły czat. To jedyny taki projekt który pozwala znaleźć pracę, przejazd, mieszkanie lub pracownika w czasie rzeczywistym. Wchodząc do danego pokoju, wiesz że znajdziesz osobę którą akurat interesuje dany temat rozmowy. Nie zabrakło także pokoju ogólnego – kultura na naszych czatach podstawa.

Branża / kategoria: life style

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Problem płatnego dodawania ogłoszeń, odpowiadania na maile czy długi kontakt z odbiorca chcieliśmy zamienić w stronę, która w czasie rzeczywistym i bez żadnych kosztów pomoże skontaktować się dwom osobom zainteresowanym danym tematem ( pracy, przejazdu, wynajmem )

Dla kogo: Naszymi odbiorcami sa osoby głownie z Poznania.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: reklama

Pomysłodawcy projektu: Czat został skonfigurowany przez osobę mającą wieloletnie doświadczenie w darmowych cmsach, obsłudze sklepów internetowych czy forów.

Konkurencja: Nie ma podobnego portalu. Jeśli się przekona ludzi do tego typu wymiany zdać to będzie to jedyna taka praktyczna strona

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Uruchomić podobne czaty w innych miastach

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Kulturalny czat Poznania

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.