Ranking kont firmowych

Kwit.pl

Kwit.pl to porównywarka produktów i koszyków spożywczych w e-delikatesach, dostępna na smartfony, tablety oraz przez stronę WWW.

Kwit to asystent zakupowy, który podpowie Ci, w którym e-sklepie zrobisz najtańsze zakupy, a także pomoże Ci je zamówić – mówią jego twórcy. Witryna posiada bazę ponad 25 000 codziennie aktualizowanych produktów dostępnych w e-delikatesach w całej Polsce.

Chcesz bezpłatnie zaprezentować swój projekt użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Wyslij opis na adres [email protected]

Na stronie dostępna jest także wyszukiwarka sklepów z najbliższej okolicy wraz z informacjami o adresie oraz godzinach otwarcia. Ambicją pomysłodawców witryny jest stanie się głównym miejscem zakupów spożywczych w internecie. 

>>> Zobacz inne startupy na MamBiznes.pl

Kwit.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.