Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Mailbox.pro

Opis projektu: Mailbox.pro to pierwszy projekt w Polsce oferujący innowacyjny produkt jakim jest poczta email z adresem najwyższego poziomu imię@nazwisko. Dokładniej, Mailbox.pro oferuje unikalny i atrakcyjny adres email z Twoim nazwiskiem w domenie. Domena to podstawowy składnik internetowej tożsamości, a w adresie email wszystko to, co znajduje się po „@”. Składa się ona z dwóch części – nazwy głównej oraz rozszerzenia odgórnie ustalonego. U nas domeną staje się nazwisko. Rozszerzenia, jakie proponujemy to na przykład: pro, pl, net oraz top. Nowy adres email będzie wyglądał więc np. tak: imię@nazwisko.pro Dajemy możliwość założenia skrzynki e-mailowej różniącej się od innych, jednak nasze możliwości kombinacji imion i nazwisk są ograniczone. Biorąc więc pod uwagę fakt, że ilość osób o tym samym imieniu i nazwisku może być spora oferujemy dodatkową możliwość, jaką jest modyfikacja imienia na nick, zdrobnienie,specjalizację bądź zawód. Przykładowo pani dr. Magdalena Pronowicz, której specjalizacją jest pediatria, chciałaby założyć maila ze swoją domeną. Jej możliwościami są: [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] I inne w zależności od preferencji użytkownika.

Nasz projekt aktualnie jest w przedsprzedaży, która będzie trwała do 31.12.2018r . W tym okresie można skorzystać z 40% rabatu na pocztę. Aktualnie próbujemy dotrzeć do różnych grup docelowych w swoich środowiskach i próbujemy przekonać ich, że warto zainwestować w siebie oraz próbujemy wytłumaczyć jak ważne jest bezpieczeństwo użytkowania poczty email. Od stycznia chcemy rozszerzyć już swój zakres dotarcia do nowych klientów i wystartować na szeroką skalę.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Najlepsze pomysły przychodzą niespodziewanie i przypadkiem, więc i ten pomysł tak się narodził.

Dla kogo: Jesteśmy dla:

-dla aktywnych na rynku pracy:
Pracujesz lub poszukujesz pracy? Twój nowy adres e-mail w domenie z Twoim nazwiskiem może stać się twoją wizytówką, a podczas aplikacji na dane stanowisko wyróżni Cię wśród potencjalnych kandydatów.

-dla wolnych zawodów:
Jesteś lekarzem, fryzjerem, adwokatem lub bloggerem? Lub wykonujesz inny ciekawy zawód? Jeśli tak, adres e-mail w domenie z Twoim nazwiskiem pozwoli Ci zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki jaką jest Twoje własne nazwisko. Dodatkowo ułatwi on kontakt z klientami, którzy będą kojarzyć Twoją działalność z Tobą. Oczywiście jeśli wolisz, taki adres może również posłużyć do celów prywatnych. Podawanie służbowego adresu e-mail znajomym bądź podczas zapisywania się do newsletterów może generować nam niepotrzebny spam w firmowej skrzynce. Pamiętaj również, że maile można przekierowywać na inny adres poczty więc jeśli posiadanie dwóch czy więcej kont jest dla Ciebie uporczywe wystarczy ustawić docelowe przekierowywanie wiadomości.

-dla chcących się wyróżnić:
Lubisz się wyróżniać? Unikalny i spersonalizowany adres poczty jest idealny dla Ciebie. Wyprzedź innych i zaklep niepowtarzalny adres e-mail ze swoim imieniem i nazwiskiem, który zwróci uwagę wszystkich i pozwoli Ci się wyróżnić.

-dla studentów:
Jesteś studentem? Dzięki naszej poczcie Twoje CV będzie wyglądało bardzo profesjonalnie, więc na starcie wyróżnisz się na tle innych kandydatów na dane stanowisko. Jeśli sam tworzysz firmę pozwól, aby Twoje nazwisko przez które będziesz rozpoznawalny stało się Twoją marką.

-dla marek osobistych:
Twoje nazwisko jest Twoją marką? A może chcesz żeby było? Super! Bądź dumny ze swojego nazwiska i załóż nowy adres e-mail, który pozwoli Ci jeszcze bardziej kreować i promować własną markę.

-dla nieformalnych działalności:
Udzielasz korepetycji, świadczysz usługi kosmetyczne w domu lub jesteś trenerem personalnym? A może prowadzisz inną działalność nieformalną? Taka poczta umożliwi Ci tworzenie własnej marki, pomoże w rozpoznawaniu i zapamiętywaniu oraz ułatwi kontakt z klientami.

-dla jednoosobowych działalności gospodarczych:
Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Twoja firma i jej nazwa powinna kojarzyć się z Tobą i Twoim nazwiskiem. U nas możesz stworzyć swój spersonalizowany adres w domenie właśnie z Twoim nazwiskiem, a w loginie jeśli chcesz możesz użyć zamiennie nazwy swojej firmy. Buduj z nami świadomość swojej marki.

-dla freelancerów:
Pracujesz w IT, jesteś Copywriterem bądź realizujesz projekty na zlecenie w innym obszarze? Mailbox.pro pozwoli Ci stworzyć element wizerunku Twojej marki i pozwoli Ci być rozpoznawalnym poprzez Twoje nazwisko. Nowy adres e-mail w domenie z Twoim nazwiskiem oraz alternatywnie z Twoim imieniem bądź profesją pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji co w rzeczywistości może przynieść realny zysk.

-dla hobbystów:
Posiadasz hobby dzięki któremu chcesz być rozpoznawalny? A może po prostu chcesz się nim pochwalić? E-mail w domenie z Twoim nazwiskiem ułatwi Ci sprawę. Podczas zawierania nowych znajomości jako kontakt do siebie możesz podać swój nowy adres, który pozwoli Ci stać się utożsamianym przez innych z Twoim hobby.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Pomysł na projekt został zapoczątkowany przez dwóch przedsiębiorców, którym z pomocą zebranego z czasem zespołu udało się go zrealizować i teraz wspólnym siłami mogą dążyć do wyznaczonych celów.

Konkurencja: Naszą konkurencją są zarówno wszystkie bezpłatne jak i płatne poczty email dostępne na rynku polskim. Konkurencja jest spora, jednak wierzymy, że oferując tak innowacyjne i bezpieczne rozwiązanie – uda nam się przez nich przebić.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Cały czas rozwijamy się i wprowadzamy do życia nowe pomysły. Chcemy zaskakiwać naszych klientów i uprzyjemnić im współpracę z nami. Mamy w zanadrzu kilka pomysłów, a można wręcz powiedzieć projektów, które usprawnią nam pracę, a dla klientów mogą okazać się czymś bardzo interesującym. Mamy w planach wprowadzić również dodatkowe produkty.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Katowice (śląskie)

Mailbox.pro

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.