Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Majestic Boards

Opis projektu: Jesteśmy polskim producentem elektrycznych longboardów, które są podręcznym, ekologicznym i niezwykle przyjemnym środkiem transportu w aglomeracji miejskiej. W naszych elektrycznych deskach jako druga firma na świecie umożliwiliśmy wymiany kół ze zwykłych longboardowych na terenowe, dzięki czemu deską można dostać się bez problemu w niemalże każde miejsce. Dodatkowo jako jedyni na świecie stworzyliśmy tak szybką i prostą wymianę kół nawet w terenie oraz umożliwiliśmy klientom personalizację swojej deski. Na naszych longboardach można przejechać aż do 42 km i osiągnąć prędkość do 40 km/h, jednakże wciąż pracujemy nad powiększeniem tych osiągów. Obecnie jesteśmy na etapie wdrażania i sprzedażny produktów na rynek Polski oraz przygotowujemy się do kampanii crowdfundingowej na platformie „Indiegogo”. Pracujemy także nad usprawnieniem procesu produkcji jak i przygotowaniem jej na większa skalę.

Branża / kategoria: inne, life style

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Zespół Majestic Borads to przede wszystkim zespół pasjonatów, którzy na myśl o jeździe na desce cieszą się jak dzieci z czekoladowego lizaka. Przed rozpoczęciem pracy nad Majestickiem jeździliśmy na tradycyjnych deskach. Wizja przeniesienia swojej pasji na szersze grono społeczeństwa i umożliwienie przyjemnego, szybkiego przemieszczania się po mieście na elektrycznych longboardach tchnęła w nas misję stworzenia produktu spełniające wszelkie wymagania jakie stawia na deski miejska dżungla.

Dla kogo: Naszymi docelowymi klientami są mężczyźni w wieku 25-40 lat, którzy wykorzystują nasze deski jako codzienny środek transportu do pracy. Mężczyźni o tej grupie wiekowej najczęściej w wolnych zwodach tj. filmowiec, fotograf, grafik, projektant lub posiadający własny biznes, są to osoby o wyższych zarobkach niż przeciętna średnia krajowa. Dodatkowo użytkownikiem naszych desek może być każdy kto chce w szybki i przyjemny sposób dostać się w dowolne miejsce w aglomeracji miejskiej.

Finansowanie: pożyczka, środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcami projektu są Szymon i Ula, obydwoje ukończyliśmy studnia magisterskie na Wrocławskiej Akademii Wychowana Fizycznego, Szymon na kierunku Menedżer Organizacji Sportowych a Ula na Hotelarstwie. Dzięki tym właśnie studiom gdzie mogliśmy rozwijać swoje pasje jakimi są sporty związane z deskami typu snowboard, surfing czy longboarding oraz nauczyć się działać na wielu płaszczyznach poprzez zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomią czy psychologią, potrafiliśmy połączyć pasję z pracą i sami stworzyć biznes o międzynarodowym potencjale.

Konkurencja: Zagraniczne firmy produkujące elektryczne deskorolki : Evolve Skateboards, Boosted Boards, Mellow Boards.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Naszym celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki. Zwiększenie sprzedaży w Polsce oraz wejście na rynki zagraniczne. Znalezienie dystrybutorów/ ambasadorów w różnych krajach.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Majestic Boards

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.