Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Malowany Pies – Groomer Strzyżenie Psów

Opis projektu: Salon pielęgnacji psów. Właścicielka Karolina Mroczek przeszła niezbędne szkolenia zakończone certyfikacją, odbyła niezbędne praktyki i uczestniczyła w profesjonalnych seminariach. Powstał biznes plan. Został wynajęty lokal przy Alei Jana Pawła II 68 w Warszawie, który został wyremontowany i urządzony. Został zakupiony niezbędny sprzęt. Została zaprojektowana identyfikacja wizualna, zbudowana strona internetowa http://malowanypies.pl. W kolejnym kroku ruszyła kampania reklamowa.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Idea porzucenia korporacji i rozpoczęcie działań w zakresie pasji i hobby.

Dla kogo: Pierwszy etap punkt usługowy: Właściciele psów z Warszawskiego Śródmieścia dla punktu groomerskiego przy Alei Jana PAwła II 68.
Drugi etap e-commerce: Właściciele psów korzystający z internetu.
Trzeci etap szkolenia groomerskie: osoby zainteresowane zyskaniem umiejętności groomerskich z województwa mazowieckiego.
Czwarty etap sprzedaż franczyzy i rozwój sieci salonów w Polsce: osoby po kursach groomerskich lub aktywni biznesowo inwestorzy w Polsce i na świecie.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Karolina Mroczek social media manager obecnie właściciel salonu groomerskiego Malowany Pies
Konrad Mroczek właściciel agencji reklamowej

Konkurencja: Salony groomerskie w okolicy Śródmieścia w Warszawie

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Pierwszy etap punkt usługowy: pełny rozruch do końca 2018
Drugi etap e-commerce: uruchomienie ww wrześniu 2018
Trzeci etap szkolenia groomerskie: czerwiec 2019
Czwarty etap sprzedaż franczyzy i rozwój sieci salonów w Polsce: Polska drugi salon do końca 2019, kolejny pół roku później, po 5 w Polsce kolejny za granicami.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Malowany Pies – Groomer Strzyżenie Psów

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Konrad 22 gru 2022 (17:12)

Malowany Pies zaczął jakiś czas temu publikować ciekawe artykuły na swoim blogu, np.: "Czego nie może jeść pies?", "Śmierdzący problem, czyli o pielęgnacji psiej sierści" albo " Co się dzieje z sierścią psa podczas wakacji?", polecam https://malowanypies.pl/blog-o-psach-w-warszawie/