Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Mantreo

Opis projektu: Mantreo to aplikacja do zarządzania projektami, dedykowana małym i średnim biurom tłumaczeń. Oferowana jest w modelu SaaS, w chmurze obliczeniowej Amazonu.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2015

Skąd pomysł: Mając doświadczenie zarówno w pracy w biurze tłumaczeń, jak też informatyczne, zauważyliśmy, że branża tłumaczeniowa nie ma dedykowanej aplikacji wspierającej proces prowadzenia projektów, która nie wymagałaby kosztownego i skomplikowanego wdrożenia, a byłaby dostosowana do specyfiki tej dziedziny wiedzy. Tak narodził się pomysł na stworzenie prostego narzędzia, które ciągle rozwijamy, ale założenie pozostaje bez zmian: rozpoczęcie pracy musi trwać maksymalnie kilka minut, a zysk z używania Mantreo musi być zauważalny w ciągu kilku dni od rozpoczęcia

Dla kogo: Małe i średnie biura tłumaczeń oraz działy tłumaczeń/lokalizacji w korporacjach.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Zespół dysponuje unikalnym połączeniem kompetencji zarówno z zakresu IT, jak też prowadzenia projektów tłumaczeniowych.

Konkurencja: Quahill, TranslationProjex, Projetex, Rulingo, BaccS, Protemos, LSP.expert

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Skalowanie sprzedaży i internacjonalizacja produktu, ciągły rozwój funkcji produktu.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Mantreo

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.