Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Marka.plus

Opis projektu: Marka.plus to strona umożliwiająca proste i wygodne zamawianie personalizowanych produktów drukowanych oraz gadżetów online. Bardzo istotnym elementem współpracy z naszymi klientami jest tworzenie indywidualnego projektu dla klienta, jeszcze zanim złoży on zamówienie. Do usprawnienia pracy naszego działu graficznego przygotowaliśmy specjalne formularze i szablony, które nasz potencjalny klient wypełnia w celu uzyskania całkowicie darmowej wizualizacji produktu. Klient przed opłaceniem zamówienia ma możliwość wglądu w projekty i ich poprawę. Na każdym etapie klient ma możliwość porozmawiania z doradcą na temat produktu który chce zamówić i projektu który otrzymał. Staramy się by klienci w razie wątpliwości mogli szybko skontaktować się z nami w celu uzyskania odpowiedzi, dlatego oferujemy różne formy kontaktu: chat, email, telefon, messenger. Czas odpowiedzi to jeden z najbardziej istotnych czynników, który cały czas staramy się usprawniać.
Aktualnie rozwijamy bazę produktów które oferujemy, skupiając swoją uwagę tylko na takich produktach, które wg nas są praktyczne i pożyteczne.
Rok 2018 to ponad 2000 zrealizowanych zleceń.

Branża / kategoria: inne, marketing

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Pomysł zrodził się z doświadczenia wynikającego z pracy w innej agencji reklamowej. Pomysł to próba rozwiązania problemów które napotykają klienci agencji i drukarni.

Dla kogo: Działamy w modelu B2B. Obecnie naszym głównym odbiorcą są małe i średnie firmy, jednak wśród naszych klientów są również fundacje, szkoły, uczenie, JST.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Bracia Łukasz i Piotr swoje umiejętności pracy z klientami branży reklamowej wynieśli z pracy w agencji reklamowej. Zespół Marki.plus budowany jest wokół dwóch głównych działów, czyli obsługi klienta i działu graficznego.

Konkurencja: W bardzo ogólnym ujęciu naszą konkurencję stanowią wszystkie drukarnie internetowe.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Główne cele to: zwiększanie i poprawa bazy oferowanych produktów, znalezienie nowego kanału dotarcia do klientów, ekspansja na rynki zagraniczne zaczynając od najbardziej obiecujących produktów oraz emisja podcastu na temat grafiki/designu i specyfiki pracy z klientami w naszej branży.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Marka.plus

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.