Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Marketerly

Opis projektu: Projekt ciągle się rozwija.

Branża / kategoria: commerce, marketing

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Po zakończonej przygodzie w pracy na etacie w jednym z większych e-commerców Radosław Malinowski – specjalista ds. SEO/SEM oraz E-commerce manager postanowił pomagać dla większej ilości klientów, w związku z czym powstała agencja interaktywna Marketerly.

Dla kogo: Skupiamy się na usługach pozycjonowania, kampanii w Google Ads oraz Facebook Ads i prowadzeniu Fanpage’y dla małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientem są małe i średnie firmy z różnym budżetem reklamowych. Chcemy pokazać, że niskim kosztem również da się osiągnąć całkiem zadowalające efekty

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcą projektu jest Radosław Malinowski – specjalista ds. SEO/SEM oraz E-commerce manager.

Konkurencja: Naszymi konkurentami są prężnie rozwijające się agencje interaktywne, które cały czas zwiększającym się zasięgiem zajmują się nowymi branżami.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Pozyskanie nowych klientów, oraz jak najlepsza obsługa obecnych. Zależy nam na świadczeniu wysokiej jakości usług i zadowoleniu klientów.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Białystok (podlaskie)

Marketerly

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.