Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Maszfakture.pl

Opis projektu: Zmotywowani własnymi doświadczeniami z obszaru prowadzenia działalności gospodarczej, stworzyliśmy System maszfakture.pl, który podnosi komfort pracy pomiędzy Biurem Rachunkowym i jego Klientami. To wyjątkowe środowisko optymalizacji czasu i procesów w zakresie korespondencji dokumentów księgowych.
Rozwiązanie jest obecnie komercyjnie udostępniane oraz jednocześnie stale dodajemy nowe funkcjonalności celem zaspokojenia potrzeb klientów.

Skąd pomysł: Potrzeba znacznego zwiększenia komfortu pracy! maszfakture.pl zamienia ręczne przepisywanie faktur na import danych do programów księgowych. System samodzielnie wypełnienia KPiR, a w przypadku pełnej księgowości automatycznie przypisze poprawne dekrety. Import danych możliwy jest między systemami: Comarch, InsERT, Sage, Asseco Wapro. Na naukę systemu wystarczy 30-minutowe bezpłatne szkolenie.

Dla kogo: W pierwszym etapie Biura Rachunkowe oraz ich Klienci.
W drugim etapie firmy oraz ich kontrahenci – w niedalekiej przyszłości wymiana faktur nie będzie się odbywać jak dziś „papierowo”, nawet nie poprzez pliki PDF a poprzez rozwiązania takie jak maszfakture.pl, które łatwo i bezpiecznie dostarczą i zaimportują dokumenty do programu handlowego lub księgowego.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: model abonammentowy

Pomysłodawcy projektu: Bardzo zaangażowany zespół z dużym doświadczaniem w rozwijaniu firm, które odniosły sukces.

Konkurencja: nudelta.pl
saldeo smart
konwertery plików księgowych

Globalnie czy lokalnie: rynek B2B. Produkt łatwo można dostosować do wykorzystania w innych krajach.

Najbliższe cele: zwiększanie wartości jakie odnoszą klienci.

maszfakture.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.