Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Melpe – program do fakturowania online

Opis projektu: Melpe to prosty i funkcjonalny program do fakturowania online posiadający 4 funkcje: fakturowanie, koszty, rozrachunki, CRM szanse sprzedaży. Melpe pozwala na dostęp online 24h z wielu urządzeń, brak limitu użytkowników, możliwość administrowania wieloma firmami z jednego profilu, weryfikację kontrahenta na białej liście podatników, automatyczne pobieranie danych z GUS, wystawianie faktur w obcych językach. Melpe dedykowane jest dla przedsiębiorców oraz małych i średnich podmiotów gospodarczych.
Obecnie skupiamy się dodawania kolejnych funkcjonalności, w tym magazynu oraz wypożyczalni.

Branża / kategoria: commerce, inne

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Głównym powodem stworzenia Melpe był brak na polskim rynku w pełni funkcjonalnego i prostego oprogramowania do fakturowania online spełniającego wymagania współczesnych przedsiębiorców.

Dla kogo: Docelowym klientem Melpe są przedsiębiorcy oraz małe i średnie podmioty gospodarcze. Klientem jest tak naprawdę każda osoba wystawiająca faktury, która poszukuje prostego, ale w pełni funkcjonalnego oprogramowania w atrakcyjnej cenie.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Architektem projektu jest Paweł Ulidowicz – manager związany z branżą oprogramowania dla firm od 2005 roku. Zdobyte doświadczenie podczas wdrożeń systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem w różnych branżach wykorzystuje podczas projektowania rozwiązań dla Melpe.

Konkurencja: W rozwoju naszego systemu nie skupiamy się na konkurencji i ich charakterystyce. Kładziemy nacisk na naszych klientów – ich oczekiwaniach oraz problemach, które możemy rozwiązać elastycznie podchodząc do kwestii dodawania kolejnych funkcjonalności.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Skupiamy się na 2 aspektach rozwoju Melpe. Pierwszym elementem są działania marketingowe, których celem jest wzrost świadomości marki oraz zwiększenie ilości użytkowników. Drugim elementem jest systematyczne wdrażanie kolejnych funkcjonalności programu.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Melpe – Program do fakturowania online

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.