Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Mindo

Opis projektu: Mindo to platforma do rozwoju kompetencje miękkich pracowników. Jesteśmy po etapie MVP i mamy działający na rynku produkt, z którego korzystają nasi klienci.
Korzystamy z nowego podejścia do edukacji, opartego na micro-learningu. Dzięki temu w odróżnianiu do tradycyjnego e-learningu pracownicy bardzo szybko przyswajają tylko kluczową i niezbędną im wiedzę. Stawiamy na efekty nauki i wdrażanie zmian w funkcjonowaniu organizacji.

Branża / kategoria: edukacja

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: Podczas prowadzenia spółki doradczej w obszarze kultury organizacyjnej, zdefiniowaliśmy problem że nasi klienci oraz potencjalni chcieliby się rozwijać, ale nie wszystkich stać na szerokie projekty doradcze, a bez narzędzia ten rozwoj stał w miejscu. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć platformę, której pierwszym inwestorem został nasz klient.

Dla kogo: 1. Spółki technologiczne i podobne – 15+ pracowników
2. Spółki produkcyjne, z wieloma oddziałami w kraju

Finansowanie: anioł biznesu

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: TOMASZ PIETRZAK – +15 lat doświadczenia w pracy w korporacjach międzynarodowych oraz jako przedsiębiorca
TOMASZ NALEWAJK – +15 lat doświadczenia w pracy w korporacjach międzynarodowych oraz jako przedsiębiorca, psycholog oraz aktywny psychoterapeuta.

Konkurencja: https://weekly.pl](https://weekly.pl/
https://competence.zone/platform/

Czy to działa?


https://www.humu.com

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Zbudowanie stabilnie rosnącej trakcji
Precyzyjny produkt-market-fit

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Mindo

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:47)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]